MASTERFLEX – Technische Schläuche & Verbindungen

Skontaktuj się z nami

Czy masz ogólne pytania dotyczące organizacji, naszych lokalizacji lub chciałbyś złożyć konkretne zapytanie do Masterflex? A może szukasz konkretnej osoby kontaktowej dla określonego działu? Mamy kilka propozycji do wyboru.

MASTERFLEX – Technische Schläuche & Verbindungen
MASTERFLEX – Technische Schläuche & Verbindungen

Spotkaj się z ATP na targach ACHEMA 2024!

Advanced Polymer Tubing GmbH prezentuje rozwiązania w zakresie rur o wysokiej czystości na swoim nowym stoisku na wiodących targach ACHEMA we Frankfurcie.

 

Serdecznie zapraszamy do osobistego spotkania z APT i jej ekspertami na ACHEMA 2024, wiodących targach dla przemysłu przetwórczego. Od 10 do 14 czerwca będziemy prezentować nasze najnowsze rozwiązania w zakresie węży o wysokiej czystości w hali 8.0, stoisko L80. Zainteresowani odwiedzający targi mogą poprosić o bezpłatne bilety tutaj.  

Przewody o wysokiej czystości są niezbędnym elementem wysokiej jakości produkcji i są stosowane na przykład w przemyśle biofarmaceutycznym i półprzewodnikowym. Wysokowydajne rurki fluoroplastyczne APT umożliwiają precyzyjny i szczelny transfer mediów, spełniają surowe wymagania dotyczące czystości (np. do analizy gazów), są odporne na pękanie naprężeniowe i chemikalia oraz mogą wytrzymać ekstremalne temperatury przy wysokich ciśnieniach, co czyni je idealnymi do zastosowań o maksymalnych wymaganiach.  

Ponadto ATP posiada własny dział rozwoju produktów i projektowania systemów wraz z powiązanymi zakładami produkcji narzędzi, aby zapewnić najwyższą jakość i gwarancję jakości. Potwierdza to również znak jakości Teflon™ Diamond. Teflon™ jest znakiem towarowym The Chemours Company FC, LLC używanym na licencji przez APT. 

Zapraszamy do odwiedzenia stoiska L80 w hali 8.0 i zapoznania się z certyfikowaną jakością ATP oraz rozległą wiedzą naszych przedstawicieli. Z przyjemnością doradzimy również w zakresie indywidualnych wymagań na miejscu.   

Czy wzbudziliśmy Twoją ciekawość?

Więcej o ACHEMA Zamów bezpłatne bilety

[Translate to Polish:]

Masterflex GroupAktualnościSubstancje chemiczneTechnologia płynówTworzywa sztuczneTechnologia malowaniaInżynieria mechanicznaRobotyka i automatyzacjaGrupaPrzemysłMasterflex PLMasterflex CZMasterflex FRMasterflex AsiaMasterflex ScandinaviaMasterflex DACHMotoryzacja