MASTERFLEX – Technische Schläuche & Verbindungen

Skontaktuj się z nami

Czy masz ogólne pytania dotyczące organizacji, naszych lokalizacji lub chciałbyś złożyć konkretne zapytanie do Masterflex? A może szukasz konkretnej osoby kontaktowej dla określonego działu? Mamy kilka propozycji do wyboru.

MASTERFLEX – Technische Schläuche & Verbindungen
MASTERFLEX – Technische Schläuche & Verbindungen
Stimmungsbild: Instandhalter in der Produktion

Węże na żądanie? Beztroska oferta serwisowa dla inżynierów utrzymania ruchu

Czy chcesz, aby Twoje operacje przebiegały bez zakłóceń? W takim razie dobrze jest współpracować z nami jako partnerem w zakresie konserwacji.

Uzyskaj poradę już teraz Szybkie linki dla techników utrzymania ruchu

Inżynierowie zajmujący się konserwacją powinni mieć to na uwadze - oferujemy szybkie rozwiązania i najwyższą jakość

Jak ważna jest dla Ciebie dobra komunikacja? Uważamy, że jest ona niezbędna, dlatego naszym celem jest przydzielenie stałej osoby kontaktowej. Nasze usługi terenowe zapewniają, że masz stałą osobę kontaktową, która ma na uwadze Twoje wymagania.

Jest to ogromna zaleta, ponieważ osoba kontaktowa zna Ciebie i Twoje potrzeby. Jeśli dojdzie do najgorszego, może szybko zareagować i zaoferować produkty, których naprawdę potrzebujesz. Dzięki naszym wiążącym umowom ramowym chronisz siebie i swoje systemy oraz gwarantujesz zoptymalizowane procesy.

Informacje o umowach ramowychDo wyszukiwarki węży

Naprawa tak szybko, jak to możliwe - Masterflex pomaga w ciągu 48 godzin (lub mniej)

W ramach naszej standardowej usługi aktywnie wspieramy klientów w utrzymaniu sprawności systemów, dostarczając nowy wąż w ciągu 48 godzin. Dzięki temu możesz mieć pewność, że Twój system nie przestanie działać (przez długi czas).

W przypadku powtarzających się awarii, nasi eksperci z przyjemnością pomogą zidentyfikować i usunąć problem. Czasami istnieje bardziej odpowiedni produkt, połączenie nie jest prawidłowo zainstalowane lub brakuje doświadczenia w zakresie instalacji. Aby spełnić wszystkie wymogi bezpieczeństwa, zawsze zapewniamy dodatkowe informacje na temat naszych produktów, takie jak instrukcje instalacji i oczywiście specjalistyczne porady.

Stimmungsbild: Vertriebsmitarbeiter während einer Präsentation

W przypadku jednego klienta, który miał problemy z systemem, sam byłem po kolana w gnojowicy, aby znaleźć usterkę - w końcu udało nam się ją naprawić, a nasz klient był i nadal jest zadowolony!

Christian Gemsa, dyrektor ds. sprzedaży eksportowej na Europę - rozwiązania przemysłowe

Lepsza konserwacja przy zachowaniu najwyższej jakości

Nasz zakład w Gelsenkirchen oferuje możliwość przeprowadzenia audytu na miejscu, dzięki czemu można na własne oczy przekonać się o jakości naszych produktów. Ten rodzaj procedury kontroli jest powszechny w przypadku certyfikacji w kontekście zapewnienia jakości. Zgodność ze specyfikacjami, normami lub wytycznymi w firmie produkcyjnej jest sprawdzana i dokumentowana.

Zrównoważone zapewnienie jakości dla inżynierów utrzymania ruchu

Naszym celem jest również zapewnienie przejrzystości łańcucha dostaw dla wszystkich naszych produktów. Jeśli chodzi o zrównoważony rozwój i zgodność, towary powinny być przejrzyste, a ich komponenty identyfikowalne. Obecnie jest to nadal pozornie utopijne zadanie, ale pomaga wszystkim zapobiegać niegodnym warunkom pracy w dłuższej perspektywie oraz okazywać naturze i żywym istotom niezbędny szacunek. Chętnie podejmiemy odpowiednie środki, aby to osiągnąć.

Więcejo zgodnościWięcej o jakości

Stimmungsbild: Masterflex Mitarbeiter im Gespräch im Lager

Szybkie dotarcie do celu: najważniejsze linki dla naszych operatorów systemów i pracowników obsługi technicznej

Zdjęcie produktu: Różne węże spiralne

Wyszukiwarka węży - znajdź żądany produkt szybko i skutecznie

Szukasz węża o bardzo specyficznych właściwościach? Nasza wyszukiwarka produktów pomoże znaleźć odpowiedni wąż do danego zastosowania. Wystarczy wprowadzić ważne parametry, takie jak medium, odporność na temperaturę lub ciśnienie, aby szybko i konkretnie otrzymać żądany produkt.

Do wyszukiwarki węży

Ikona: Ochrona przeciwwybuchowa Masterflex

Zapobieganie wielkim wybuchom

W firmach zajmujących się mieleniem zboża, obróbką drewna lub dystrybucją proszków i pyłów zawsze istnieje ryzyko wybuchu. Aby odpowiednio zabezpieczyć systemy przed wyładowaniami elektrycznymi w takich przypadkach, oferujemy fachowe doradztwo w zakresie profesjonalnej instalacji naszych złączy węży.

Zachęcamy również do zapoznania się z naszą białą księgą na temat wybuchów pyłów, która wyjaśnia zagrożenia i opisuje, jak prawidłowo sobie z nimi radzić.

Więcej informacji na temat wybuchów pyłu Instrukcje instalacji prawidłowego uziemienia

Co robimy dla użytkowników

Produktbild: Lebensmittelschläuche und Verbindungen

Skoncentruj się na systemach

Dzięki wieloletniej współpracy z operatorami instalacji i firmami serwisowymi wiemy, czego ci klienci nie chcą: jeszcze większej biurokracji. Partnerzy do współpracy powinni po prostu wypełniać swoje rzeczywiste zadania.

Masterflex oferuje opcje upraszczające, aby biurokracja nie przeszkadzała w codziennej pracy.

Odpowiednie umowy ramowe dla inżynierów utrzymania ruchu

Inżynierowie ds. konserwacji chcą zapobiegać przestojom systemów. W tym celu oferujemy umowy ramowe, w ramach których zapewniamy, że w razie potrzeby otrzymasz produkt zastępczy tak szybko, jak to możliwe. Mamy je w magazynie - niezależnie od tego, czy są to standardowe węże, czy produkty niestandardowe.

Umowy ramowe są dowodem współpracy opartej na zaufaniu i umożliwiają osiągnięcie obopólnych korzyści. Z niecierpliwością czekamy na długoterminową relację z klientem, a niestandardowy produkt otrzymasz w ciągu 48 godzin.

Konserwację predykcyjną można wykorzystać do skrócenia czasu przestojów lub całkowitego ich uniknięcia - prosimy o kontakt!

Proste procesy i przejrzyste informacje sprawiają, że serca pracowników obsługi technicznej biją szybciej

Oferujemy nawet umowy ramowe na produkty specjalne, aby zagwarantować bezpieczeństwo dostaw. Oznacza to, że niestandardowe rozwiązanie połączeniowe, w tym odpowiedni montaż, jest u nas dostępne na zawołanie. Nasza dobra reputacja w zakresie standardów jakości i bezpieczeństwa wyprzedza nas w branży.

  • Prosty, cyfrowy proces zamawiania (za pośrednictwem EDI) jest łatwy i wygodny w użyciu.
  • Oferujemy wsparcie na całym świecie za pośrednictwem naszej rozległej sieci.

Usługi inżynieryjne - dokładnie to, czego potrzebujesz

Nasze usługi inżynieryjne (jako ogólny termin) pomagają w złożonych sytuacjach instalacyjnych. Oferujemy tutaj dwie opcje.

Dostosowanie istniejącego węża jako węża specjalnego jest dla nas standardową usługą. Wiele właściwości naszych węży można dostosować: od wyglądu (takiego jak kolor) po wewnętrzne elementy (np. przewód).

Więcej informacji: Węże na zamówienie

W przypadku kompletnych rozwiązań wewnętrznych, nasz zespół ds. rozwoju poprowadzi Cię przez odpowiednie etapy rozwoju produktu. Nasza szeroka wiedza na temat branż, zastosowań i materiałów pomaga nam tworzyć specjalne, wysokiej jakości i nowe produkty.

Więcej informacji: Rozwiązania rozwojowe

Masterflex Group: Bild von Leitungen auf einem Computerchip

Jak korzystać z wiedzy specjalistycznej całej Grupy Masterflex

Usługi inżynieryjne

Masz pytania dotyczące produktów lub chciałbyś porozmawiać z naszymi ekspertami? Napisz do nas za pomocą formularza kontaktowego!

Z niecierpliwością czekamy na rozmowę z Tobą!

Masz pytania dotyczące naszych produktów, niestandardowych rozwiązań lub specjalnych obszarów zastosowań i wymagań? Skontaktuj się z nami! Z niecierpliwością czekamy na rozmowę!

Stimmungsbild: Masterflex Mitarbeiter bei der Beratung eines Kunden

Nasz zespół do bezpośredniego kontaktu

Znajdź odpowiednią osobę kontaktową w naszym zespole sprzedaży.

Do osób kontaktowych

Zapytanie od inżynierów utrzymania ruchu

Wykorzystujemy dane osobowe wyłącznie w celu przetworzenia zapytania kontaktowego. Więcej informacji można znaleźć w naszej polityce prywatności.