MASTERFLEX – Technische Schläuche & Verbindungen

Skontaktuj się z nami

Czy masz ogólne pytania dotyczące organizacji, naszych lokalizacji lub chciałbyś złożyć konkretne zapytanie do Masterflex? A może szukasz konkretnej osoby kontaktowej dla określonego działu? Mamy kilka propozycji do wyboru.

MASTERFLEX – Technische Schläuche & Verbindungen
MASTERFLEX – Technische Schläuche & Verbindungen
Bild von Masterflex Mitarbeitern im Meeting zu einer Produktpräsentation

Praca w Masterflex

Szukasz interesującego stanowiska z ekscytującym obszarem odpowiedzialności w Gelsenkirchen? W takim razie Masterflex jest właściwym miejscem dla Ciebie! Tutaj dowiesz się wszystkiego o Masterflex jako pracodawcy i możesz aplikować bezpośrednio!

Do ofert pracySkontaktuj się z nami

Masterflex jako pracodawca w Gelsenkirchen

Praca u notowanego na giełdzie specjalisty w zakresie innowacyjnych i zaawansowanych systemów połączeń i węży: Grupa Masterflex jest światowym liderem rynku, technologii i innowacji w swojej branży - dzięki połączonej wiedzy i doświadczeniu naszych pracowników. Czy chciałbyś stać się częścią naszej grupy liczącej około 650 pracowników? Tutaj znajdziesz ofertę pracy w Gelsenkirchen i wszystkie informacje o lokalizacji!

 

Masterflex Mitarbeiter im Gespräch rund um den Schlauch

Strona Gelsenkirchen

Siedziba Grupy Masterflex znajduje się w Gelsenkirchen. Jest to również siedziba administracji i zarządu. Pracuje tu około 150 pracowników, w tym wielu z regionu.

Centralne obszary Grupy są zarządzane na całym świecie z Gelsenkirchen. Jest to również największy zakład produkcyjny Grupy Masterflex i biuro sprzedaży Masterflex w Niemczech, Austrii, Szwajcarii i na całym świecie.

Jako duża firma, która istnieje na rynku od ponad 30 lat, mamy zróżnicowaną ofertę pracy w Gelsenkirchen.

Do naszych ofert pracy

Jeśli szukasz pracy w Gelsenkirchen i chciałbyś dołączyć do naszej firmy, warto przyjrzeć się tym regularnie ogłaszanym stanowiskom:

  • Pracownicy przemysłowi
  • Pracownicy przemysłowi
  • Pracownicy produkcji
  • Mechanik zakładu
  • Operator maszyn
  • Logistyk
  • Pracownik magazynu
  • Przedstawiciel handlowy
Bild von Masterflex Mitarbeitern bei einem Kundenberatungsgespräch

Masterflex jako pracodawca: O nas!

Pod parasolem Grupy Masterflex, marka Masterflex w zakładzie w Gelsenkirchen specjalizuje się w projektowaniu i produkcji węży spiralnych wykonanych z tworzyw termoplastycznych. Ponadto opracowywane, produkowane i sprzedawane są węże zaciskowe i węże foliowe. Asortyment produktów uzupełniają pasujące tuleje, kołnierze, złącza gwintowane, zaciski i inne elementy łączące. Wszystko to sprawia, że Masterflex jest kompetentnym partnerem w zakresie rozwoju zaawansowanych technologicznie systemów węży, nie tylko dzięki doświadczeniu swoich pracowników.

Jesteśmy również atrakcyjnym pracodawcą! Dowiedz się, dlaczego nasi pracownicy czują się u nas jak w domu i są (prawie) zawsze wysoce zmotywowani.

Masterflex: Interview mit der Verwaltung

Po urlopie rodzicielskim mój powrót do pracy był znacznie łatwiejszy dzięki przyjaznym dla rodziny godzinom pracy i możliwości pracy zdalnej. Ta elastyczność pozwala mi łączyć rodzinę i karierę w najlepszy możliwy sposób.

Diana Cordova, Group Marketing Officer, Grupa Masterflex

Czym zajmujemy się w Masterflex w Gelsenkirchen

Masterflex Produktion von Schläuchen

Około 150 pracowników pracuje dla marki Masterflex w zakładzie w Gelsenkirchen, wielu z nich pochodzi z regionu. Jest to największy zakład produkcyjny Grupy Masterflex i biuro sprzedaży Masterflex DACH + World. Naszą receptą na sukces jest skoncentrowana wiedza naszych pracowników w zakresie materiałów i przetwarzania tworzyw termoplastycznych. Umożliwiło nam to opracowanie i wprowadzenie na rynek wielu zrównoważonych innowacji produktowych.

Nasze procesy produkcyjne

Produkty Masterflex charakteryzują się dobrymi pomysłami w zakresie rozwoju produktu w połączeniu z precyzją i świadomością jakości w produkcji. Polegamy na doświadczeniu naszych pracowników w zakresie technologii i rozwoju, produkcji, kontroli jakości i sprzedaży. Dzięki temu możemy oferować wysokiej jakości węże i systemy połączeń dla niemal wszystkich gałęzi przemysłu, niezależnie od tego, czy nasi klienci szukają rozwiązań standardowych problemów, czy całkowicie niestandardowych rozwiązań.

Dowiedz się więcej o szerokiej gamie zastosowań naszych węży i rozwiązań połączeniowych i zapoznaj się z naszą obietnicą jakości.

Obietnica jakości

 

Bild von Masterflex Mitarbeitern bei einer Produktvorstellung
Bild vom Key Account Mitarbeiter Marc-Julian Ott

Kliknij, aby załadować wideo!

Załaduj wideo klikając tutaj. Tylko wtedy dane zostaną przesłane do dostawcy wideo!

Jak pracują nasi specjaliści ds. sprzedaży

Jak właściwie działa nasz dział sprzedaży i na czym polega praca sprzedawcy? Marc-Julian Ott, menedżer ds. kluczowych klientów w dziale Life Science, oprowadzi Cię po naszym dziale i przedstawi ekscytujący wgląd w jego codzienną pracę. Co uwielbia w swojej pracy i jakie są codzienne wyzwania? Wejdź, rozgość się i ciesz się jazdą z Marc-Julian Ott.

Zawsze szukamy specjalistów ds. sprzedaży. Zapoznaj się z naszymi ofertami pracy.

Aplikuj teraz!

Masterflex Mitarbeiter auf dem Weg zu einem internen Termin

Aplikuj do Masterflex Gelsenkirchen!

Chcesz zostać częścią naszego zespołu? Czekamy na Twoją aplikację! Chociaż zazwyczaj ogłaszamy wakaty, oczywiście chętnie przyjmujemy również aplikacje niezamówione. Tutaj możesz sprawdzić, które stanowiska są obecnie wolne:

Do naszych ofert pracy

Czego mogę się spodziewać jako pracownik w Gelsenkirchen?

W naszym zakładzie w Gelsenkirchen pracuje około 150 pracowników - ludzi w różnym wieku, którzy są zaangażowani w osiąganie naszych wspólnych celów. Cenimy i wspieramy tę różnorodność doświadczeń, perspektyw i stylów życia. Otwiera to perspektywy i potencjał, który pomaga nam wszystkim iść naprzód.

Chcemy, aby nasi pracownicy mogli w pełni wykorzystać swój potencjał. Dla siebie, dla zespołu i dla firmy. Dlatego kładziemy nacisk na niezależne, indywidualne uczenie się każdej osoby w codziennych wyzwaniach życia zawodowego i wspieramy naszych pracowników szeroką gamą możliwości rozwoju. Jednocześnie poszukujemy odpowiednich talentów, aby rozszerzyć naszą wiodącą pozycję na rynku. Pracujemy nad obsadzaniem stanowisk kierowniczych kobietami w sposób ukierunkowany - nie tylko w obszarze handlowym i administracyjnym, ale także i przede wszystkim w obszarze technicznym.

W ramach naszego programu zarządzania zdrowiem w miejscu pracy współpracujemy z firmą "medicos AufSchalke" w Gelsenkirchen. W ramach programu prewencyjnego Betsi ("Zapewnienie zdolności do zatrudnienia z naciskiem na uczestnictwo") umożliwiamy naszym pracownikom udział w programach promujących zdrowie. Nasi pracownicy mogą również skorzystać z programów szczepień, takich jak coroczne szczepienia przeciwko grypie.

Zapewnienie kolejnego pokolenia menedżerów i specjalistów ma dla nas kluczowe znaczenie. Z tego powodu angażujemy się we współpracę z uniwersytetami. W ramach programu stypendialnego Deutschlandstipendium wspieramy utalentowanych i osiągających wysokie wyniki studentów TU Darmstadt nie tylko finansowo, ale przede wszystkim poprzez osobisty coaching.

Przyjmujemy odpowiedzialność społeczną i ekologiczną, integrując koncepcje zrównoważonego rozwoju z naszą strategią korporacyjną. Zrównoważony rozwój oznacza dla nas nie tylko sukces ekonomiczny, ale także ochronę i zachowanie naszego środowiska oraz odpowiedzialną współpracę. Pierwszym ważnym krokiem w kierunku zrównoważonego rozwoju była instalacja nowoczesnego systemu fotowoltaicznego na około 1900 metrach kwadratowych powierzchni dachowej hal produkcyjnych w Gelsenkirchen. System ten pomaga Masterflex pokryć część zapotrzebowania na energię z własnych zasobów - a jednocześnie trwale zmniejszyć ślad węglowy. Zielona energia elektryczna jest dostarczana bezpośrednio do bieżącej produkcji w dni robocze.

Oferujemy naszym pracownikom firmowy program emerytalny (bAV) od lidera na rynku produktów emerytalnych, a także możliwość zakupu roweru służbowego. Rower służbowy, klasyczny lub elektryczny, jest dostarczany przez Masterflex. Rower może być używany do podróży służbowych i prywatnych i można go nabyć u jednego z naszych dealerów partnerskich. Mamy również jasne i nowoczesne miejsca pracy, szybki internet, parkingi firmowe, ulgi na przejazdy środkami transportu publicznego, wspólne pokoje, wspólne zajęcia, imprezy pracownicze, dzień stażysty, bieg firmowy, przyjęcie bożonarodzeniowe, świeże owoce, bezpłatne napoje ...

U nas możesz wyjść wcześniej lub przyjść później. Ważne jest dla nas, abyś mógł połączyć swoją karierę z rodziną lub szczególną sytuacją życiową. Dzięki elastycznym i nowoczesnym modelom pracy, które dostosowują się do różnych faz życia naszych pracowników. Obejmują one elastyczne rozwiązania w zakresie elastycznego czasu pracy, modele pracy w niepełnym wymiarze godzin i nasze opcje pracy mobilnej.

Nasz wysoki poziom wiedzy specjalistycznej w zakresie rozwoju sprawia, że jesteśmy jednym z wiodących producentów węży i rozwiązań połączeniowych dla kluczowych i pionierskich branż na całym świecie. Nasi klienci są obecni na wszystkich kontynentach. Zostaliśmy uznani za oficjalnego lidera światowego rynku i TOP 100 innowatorów. Z nami możesz także kontynuować międzynarodową karierę, zwłaszcza jeśli szukasz ciągłego rozwoju zawodowego. Niezależnie od tego, czy na czas trwania projektu, czy długoterminowo w jednej z naszych lokalizacji na całym świecie: oferujemy globalne perspektywy rozwoju!

Jesteśmy oficjalnym światowym liderem rynku i zostaliśmy uznani za jedną z najbardziej innowacyjnych średnich firm w Niemczech przez TOP 100. Bardzo poważnie podchodzimy do tematu "innowacji": od dalszych szkoleń, wynagradzania pracowników-wynalazców lub konkursów na nazwy nowych produktów po nasze nadrzędne koncepcyjne i strategiczne zarządzanie pomysłami, kreatywne osiągnięcia wszystkich naszych pracowników są motywowane, zachęcane i nagradzane.

Chcemy być atrakcyjnym pracodawcą dla wszystkich pracowników i traktować wszystkich równo i sprawiedliwie. Zatrudniamy osoby z różnych środowisk i kultur. Na pierwszym planie stawiamy akceptację, wzajemny szacunek i promowanie równych szans. Chcemy podnosić świadomość faktu, że różnorodność jest decydującym czynnikiem sukcesu naszej firmy.

Nasi stażyści są częścią zespołu

Bild von jungen Auszubildenden bei der Masterflex

W naszej firmie stażyści nie służą jedynie do archiwizacji lub kopiowania. Stanowią cenną część naszego zespołu i są zaangażowani we wszystkie procesy od samego początku. Dzięki ciągłemu podejmowaniu nowych zadań i wyzwań mogą zdobywać doświadczenie, które przygotowuje ich do codziennego życia zawodowego. Nie szkolimy dla innych, ale dla siebie. Dlatego tak ważne jest dla nas oferowanie naszym stażystom stałego zatrudnienia po ukończeniu szkolenia i zdaniu egzaminów.

Nasze możliwości szkoleniowe

Mann sitzt am Schreibtisch und telefoniert

Praca komercyjna to nie tylko siedzenie w biurze. Spędzam dużo czasu podróżując po naszych zakładach produkcyjnych, obsługując klientów na całym świecie i odwiedzając interesujące targi.

Nico Pernau, stażysta w dziale przemysłowym, Masterflex

Jak mogę ubiegać się o pracę w lokalizacji Gelsenkirchen?

Nasza szeroka oferta personelu jest bardzo pomocna w poszukiwaniu pracy w Gelsenkirchen. Zainteresowanym i odpowiednim kandydatom przedstawiamy oferty pracy w Gelsenkirchen, które można następnie wykorzystać do pracy dla jednej lub kilku z naszych sześciu marek korporacyjnych. Twoja oferta pracy w Gelsenkirchen już na Ciebie czeka!

W przypadku każdej oferty pracy w Gelsenkirchen oczywistością jest dla nas dokładne i intensywne zapoznanie pracowników z ich zadaniami. Jeśli aplikujesz na ofertę pracy w Masterflex w Gelsenkirchen, z przyjemnością usłyszymy, że jesteś zdeterminowany, aby wspólnie odnieść sukces - i że osobiście lubisz swoją pracę. Prosimy również o zapoznanie się z wymaganiami dotyczącymi poszczególnych stanowisk. Jeśli złożyłeś podanie o pracę w Gelsenkirchen pod naszym dachem, wkrótce możemy odpowiedzieć i zaprosić Cię na wstępną rozmowę kwalifikacyjną. Z niecierpliwością czekamy na poznanie Cię - i być może wkrótce zobaczymy Cię jako część naszej firmy.

Możesz aplikować do nas cyfrowo za pośrednictwem naszego portalu pracy, e-mailem lub pocztą wraz z portfolio aplikacji. Oprócz listu motywacyjnego i CV prosimy o dołączenie innych dokumentów dotyczących uzyskanych certyfikatów, szkoleń i kwalifikacji. Po zakończeniu procesu selekcji niezwłocznie kontaktujemy się z kandydatami telefonicznie lub pocztą elektroniczną w celu omówienia dalszych kroków.

Otwarte stanowiskaDla aplikacji niezamówionych