MASTERFLEX – Technische Schläuche & Verbindungen

Skontaktuj się z nami

Czy masz ogólne pytania dotyczące organizacji, naszych lokalizacji lub chciałbyś złożyć konkretne zapytanie do Masterflex? A może szukasz konkretnej osoby kontaktowej dla określonego działu? Mamy kilka propozycji do wyboru.

MASTERFLEX – Technische Schläuche & Verbindungen
MASTERFLEX – Technische Schläuche & Verbindungen
Masterflex Produktions- und Bürogebäude von oben

Producent węży z Gelsenkirchen

Masterflex jest ekspertem w dziedzinie systemów połączeń. Specjalizujemy się w produkcji węży spiralnych, zaciskowych i foliowych. Mamy wiele produktów i rozwiązań - a to, czego nie mamy, możemy dla Ciebie wykonać!

Producent węży do wszystkich zastosowań przemysłowych

Jako producent węży z bogatym portfolio produktów, zawsze znajdziesz u nas odpowiedni wąż do zadań związanych z połączeniami. Oferujemy niestandardowe węże i systemy połączeń dla przemysłu do bezpiecznego i elastycznego transportu lub ekstrakcji substancji stałych lub gazowych. Nasze produkty spełniają określone wymagania i są wykonane z materiałów spełniających specyfikacje techniczne i wymogi prawne. Oprócz węży standardowych i specjalnych oferujemy również rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb.

Masterflex Group Headquarter in Gelsenkirchen - Image of the Buliding

Fakty dotyczące siedziby firmy

Masterflex SE z siedzibą w Gelsenkirchen jest główną siedzibą Grupy Masterflex. Centralne obszary Grupy są zarządzane na całym świecie z Gelsenkirchen. Około 150 pracowników pracuje tutaj w administracji i produkcji. Firma produkuje głównie węże spiralne, zaciskowe i foliowe pod marką Masterflex o tej samej nazwie.

Masterflex SE

Kontakt / Serwis

Telefon:
+49 209 97077 0

Fax:
+49 209 97077 33

E-mail

Lub skontaktuj się bezpośrednio z naszym działem sprzedaży pod adresem
Kontakty handlowe

Dalsze wrażenia z witryny i produkcji węży

Masterflex Produktion: Mitarbeiter bei der Profilextrusion von Spiralschläuchen
Bild aus der Masterflex Produktionshalle: Mitarbeiter beim Coating
Masterflex Produktionshalle von oben mit Blick auf die Solaranlage
Masterflex Produktionshalle: Mitarbeiter diskutieren das Solarenergie Dashboard
Unterhaltung von Masterflex Mitarbeiter in der Produktion

Kariera w Masterflex

Oferty pracy i miejsca szkoleniowe w niemieckich oddziałach i siedzibie głównej Masterflex w Gelsenkirchen można znaleźć na naszym portalu kariery.

Do portalu kariery

Doświadczenie produkcyjne producenta węży

Masterflex ma wieloletnie doświadczenie w przetwarzaniu różnych materiałów polimerowych i technicznie zaawansowanych tkanin, a także w stosowaniu różnych technologii produkcji, takich jak wytłaczanie profili, produkcja klipsów, przetwarzanie folii i tkanin lub powlekanie. Węże spiralne PU są produkowane głównie metodą wytłaczania dla przemysłu i sektora spożywczego. Jednak odporne na temperaturę węże zaciskowe do odsysania spalin i węże foliowe są również produkowane na kilku maszynach. Akcesoria, takie jak gniazda, kołnierze, złącza gwintowane lub zaciski, uzupełniają gamę rozwiązań do elastycznych połączeń.

MateriałyProcesy produkcyjneKonstrukcje wężyPortfolio produktów

Jesteśmy częścią grupy firm

Masterflex - ceniona część Grupy Masterflex

Masterflex jest częścią Grupy Masterflex, notowanego na giełdzie specjalisty w zakresie rozwoju, produkcji i marketingu zaawansowanych systemów połączeń i węży wykonanych z wysokowydajnych tworzyw sztucznych i tkanin. Dzięki sześciu markom korporacyjnym i 14 operacyjnym spółkom zależnym w Europie, Ameryce i Azji, Grupa Masterflex jest reprezentowana niemal na całym świecie. Masterflex w Gelsenkirchen jest największym zakładem produkcyjnym Grupy Masterflex i oferuje węże i systemy połączeń do szerokiego zakresu zastosowań (przemysłowych, medycznych, lotniczych). Jesteśmy synonimem jakości i wszechstronności w różnych branżach. W ramach Grupy Masterflex stworzono zintegrowaną strukturę sieciową, która umożliwia swobodny transfer wiedzy: dzięki usługom inżynieryjnym. W ramach tej sieci kompetencji obejmującej całą Grupę dostępny jest szeroki zakres zasobów dla szerokiej gamy wymagań i zagadnień. Na podstawie planu rozwoju projektu tworzony jest zespół projektowy składający się ze specjalistów z całej Grupy Masterflex. Specjaliści ci współpracują ze sobą w ścisłej sieci we wszystkich działach, zapewniając w ten sposób efektywny przepływ procesów. Praca zespołowa i ukierunkowana wymiana wiedzy specjalistycznej prowadzą do najlepszego możliwego rozwiązania, które może być dokładnie przetestowane w rzeczywistym zastosowaniu i w razie potrzeby dostosowane.

Stimmungsbild: Produktvorstellung im Meeting

Kariera w firmie produkującej węże

Szukasz ciekawej pracy z ekscytującym obszarem odpowiedzialności w Gelsenkirchen? W takim razie Masterflex jest właściwym miejscem dla Ciebie! Dowiedz się więcej o pracy w Masterflex i o nas jako pracodawcy.

Dowiedz się więcej

Targi i terminy

Spotkaj się z nami osobiście na targach i wydarzeniach w Twojej okolicy.

Dowiedz się więcej

Nasza historia

Dowiedz się więcej o naszej historii. Gdzie są korzenie Masterflex?

Dowiedz się więcej

Stimmungsbild: Masterflex Mitarbeiter bei der Beratung eines Kunden

Nasz zespół sprzedaży

Potrzebujesz porady we wszystkich kwestiach związanych z wężami? Poznaj nasz zespół.

Dowiedz się więcej