MASTERFLEX – Technische Schläuche & Verbindungen

Skontaktuj się z nami

Czy masz ogólne pytania dotyczące organizacji, naszych lokalizacji lub chciałbyś złożyć konkretne zapytanie do Masterflex? A może szukasz konkretnej osoby kontaktowej dla określonego działu? Mamy kilka propozycji do wyboru.

MASTERFLEX – Technische Schläuche & Verbindungen
MASTERFLEX – Technische Schläuche & Verbindungen
Stimmungsbild: Telefonische Kundenberatung bei der Masterflex

Masterflex - odpowiednie węże dla dealerów i klientów

Dealer ROMET - Ekspertyza w zakresie maszyn i pojazdów rolniczych

ROMET to francuska firma założona w 1959 roku w departamencie Mayenne. Jest doświadczonym dealerem maszyn rolniczych oraz specjalistycznych akcesoriów i sprzętu dla przemysłu rolniczego. Romet Group oferuje ekspertyzy i konserwację używanych i nowych maszyn rolniczych, takich jak ciągniki, kombajny, prasy i podobne maszyny oraz usługi.

Przeglądobszarów zastosowańwężyMasterflex

Logo Romet Group

Opisaliśmy problem kierownika utrzymania ruchu FeedWest naszemu kontaktowi z Masterflex i stosunkowo szybko zdecydowaliśmy, że system węży Master-PUR Performance jest idealnym rozwiązaniem.

Jérémie, pracownik sklepu detalicznego ROMET

FeedWest - mobilna usługa przetwarzania zboża

FeedWest to francuska firma założona w 1994 roku, która oferuje mobilne usługi przetwarzania zboża w gospodarstwach rolnych. Pojazdy FeedWest podróżują od gospodarstwa do gospodarstwa w celu mielenia ziarna. Usługi obejmują również kruszenie, prasowanie i mieszanie ziarna. Rolnicy korzystają z tych usług i nie muszą inwestować w dodatkowy kosztowny sprzęt w gospodarstwie. FeedWest jest wieloletnim klientem specjalistycznego dealera ROMET. Wąż Master-PUR Performance jest ważnym elementem w rozbudowanych ciężarówkach.

Odkryjelementy łącząceWyszukiwarka węży

Używamy węża Master-PUR Performance do zasysania i transportu ziarna. Jest bardzo wytrzymały, bardzo gładki wewnątrz i może obsłużyć dwadzieścia ton na godzinę.

Anthony Boulet, pracownik firmy FeedWest

Wideo - referencje klientów Masterflex ROMET & FeedWest

Kliknij, aby załadować wideo!

Załaduj wideo klikając tutaj. Tylko wtedy dane zostaną przesłane do dostawcy wideo!

 

Jérémie, pracownik dealera ROMET, wyjaśnia w wywiadzie wideo:

"Węże, które były pierwotnie zamontowane w ciężarówkach naszego klienta FeedWest, zupełnie nie nadawały się do codziennego użytku. Wyjaśniliśmy problem kierownikowi ds. konserwacji FeedWest i naszemu kontaktowi z Masterflex i stosunkowo szybko zdecydowaliśmy, że system węży Master-PUR Performance jest idealnym rozwiązaniem. Wąż antystatyczny jest stosunkowo lekki, wytrzymały i wystarczająco elastyczny wewnątrz, aby dobrze zasysać i transportować ziarno".

 Anthony Boulet, pracownik FeedWest, mówi w wywiadzie wideo:

"Poznaliśmy Masterflex dzięki firmie ROMET i naszemu mechanikowi maszyn rolniczych, który na co dzień zajmuje się konserwacją maszyn. W wężach innych producentów szybko pojawiały się pęknięcia i dziury. Praca z takimi częściami była trudna. Nasze wymagania dotyczące węży to: niezawodność, waga i łatwość obsługi. Ponieważ nasze ciężarówki FeedWest mają połączenia z kilku stron, wąż musi być bardzo elastyczny. Wnętrze węży musi być również gładkie, aby ziarno mogło przez nie przepływać w sposób ciągły. W przypadku węży Masterflex sprawdza się to doskonale!"


Stimmungsbild: Erdkugel und aufgehende Sonne

Nasze najlepsze rozwiązania

Opracowujemy wysoce spersonalizowane, wydajne i ekonomiczne produkty i rozwiązania. Wszystkie usługi na drodze od pomysłu do gotowego produktu pochodzą z jednego źródła.

Dowiedz się więcej

Stimmungsbild: Händler als Partner

Zostań naszym partnerem handlowym!

Jesteś dealerem i chciałbyś oferować swoim klientom wysokiej jakości węże i rozwiązania w zakresie połączeń? Zostań wyłącznym partnerem handlowym Masterflex.

Dowiedz się więcej

Stimmungsbild: Funkenflug

Ponad 1000°C?

Nasze węże do zastosowań wysokotemperaturowych mogą wytrzymać temperatury do +1 100°C. Znajdź odpowiedni produkt tutaj.

Dowiedz się więcej