MASTERFLEX – Technische Schläuche & Verbindungen

Skontaktuj się z nami

Czy masz ogólne pytania dotyczące organizacji, naszych lokalizacji lub chciałbyś złożyć konkretne zapytanie do Masterflex? A może szukasz konkretnej osoby kontaktowej dla określonego działu? Mamy kilka propozycji do wyboru.

MASTERFLEX – Technische Schläuche & Verbindungen
MASTERFLEX – Technische Schläuche & Verbindungen
Produktbild: Schlauchverbinder für die Lebensmittelindustrie

Nasze rozwiązania w zakresie połączeń

Wybierz z naszej szerokiej gamy elementów połączeniowych i przyłączeniowych. Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedniego produktu, skontaktuj się z nami - znajdziemy rozwiązanie!

Złącza plastikoweZłącza metalowe

Rozwiązania w zakresie połączeń: Złącza węży i technologia połączeń

Punkty połączeń węży z istniejącym systemem są jednym ze szczególnych wyzwań w dziedzinie technologii połączeń.

Te punkty połączeń muszą trzymać się idealnie i bezpiecznie, szczególnie w ekstremalnych warunkach. Aby to osiągnąć, wąż i element łączący muszą współpracować jako system. Konkretnie oznacza to, że Kołnierze lub dysze muszą być "zintegrowane" z wężem jako tak zwana złączka. Wymagania dotyczące tego typu integracji są opisane w normie ISO EN 14420 i innych normach. Bezpieczne złączki do węży zawsze wymagają optymalnej koordynacji elementu łączącego, węża i typu połączenia. W każdym przypadku kontur złącza węża powinien geometrycznie pasować do wybranego węża i jego zastosowania.

Niezależnie od tego, czy chcesz połączyć, złączyć lub zintegrować węże, elementy łączące lub armaturę: Mamy dla Ciebie odpowiednie rozwiązania połączeniowe!

Nasza oferta obejmuje zarówno zaciski i złącza wykonane z metalu lub tworzywa sztucznego, jak i specjalne kolanka rurowe. Również tutaj proces produkcji powlekanie jest również stosowany tutaj. W procesie powlekania tworzywa sztuczne są formowane w specjalnie zaprojektowanych formach do produkcji specjalnych elementów łączących lub do mocowania gniazd.

 

 

Stimmungsbild: Meeting zur Produktvorstellung bei Masterflex

Złącza montowane na stałe: połączenia z jednej formy

Niektóre plastikowe złącza dostarczamy tylko w połączeniu z wężem. W zależności od wybranego typu węża, możemy wyprodukować dla Ciebie różne formowane złącza o różnych szerokościach nominalnych.


Mimo że produkcja tych trwale formowanych złączy jest ważną częścią naszej znormalizowanej produkcji, takie powlekane części nie są standardowymi elementami w ścisłym tego słowa znaczeniu. Wynika to z faktu, że połączenie węża i złącza skutkuje powstaniem artykułów systemowych lub systemów węży, które są produkowane na zamówienie. Jednak możliwości modyfikacji artykułów są ograniczone, jeśli chodzi o powlekanie - w przeciwieństwie do węży, które można dostosować do każdego zastosowania.

Niemniej jednak, w szczególności złącza montowane na stałe są dość nietypowymi komponentami. Dzieje się tak również dlatego, że są one standardowo wyposażone w interfejs cyfrowy. Oznacza to, że odpowiednie systemy węży są kompatybilne z aplikacją AMPIUS®.

Jest jeszcze coś, co sprawia, że złącza plastikowe montowane na stałe są wyjątkowe: podczas produkcji wbudowujemy tak zwane płytki uziemiające w poszczególne kołnierze stożkowe i stałe. Systemy węży z tą funkcją niezawodnie rozpraszają ładunki elektrostatyczne.

Nasze rozwiązania do podłączania węży w skrócie

Produktbild: Master-Grip Schnellspannschelle

Zaciski do węży

Opaski zaciskowe do węży to wszechstronne urządzenia.

Służą do podłączania węży do stałych połączeń. Znajdują zastosowanie w wielu różnych branżach.

Dowiedz się więcej o naszym portfolio produktów w tym obszarze!

Do opasek zaciskowych

Produktbild: Combiflex PU Losflansch fest montiert

Plastikowe złącza do węży

Plastikowe złączki lub plastikowe złączki do węży są idealnym rozwiązaniem do bezpiecznego i niezawodnego łączenia rur transportujących media.

Nasze portfolio obejmuje różne typy kołnierzy, które można połączyć z kołnierzem współpracującym lub elementem łączącym. Wybór kołnierzy stałych, luźnych i gwintowanych uzupełniają różne kołnierze stożkowe. Kołnierze stożkowe są szczególnie łatwe w montażu w połączeniu z naszymi zaciskami szybkomocującymi.

Niezależnie od tego, czy jest to kołnierz, tuleja czy kołnierz: mamy dla Ciebie odpowiednie rozwiązanie!

 

Do plastikowych złączy

Produktbild: Combiflex Metall Gewindestutzen

Metalowe złącza do węży

Nasze metalowe złączki do węży zapewniają bezpieczne połączenie między wężem a złączką.

Zastosowane metale, takie jak stal nierdzewna, aluminium lub ocynkowana blacha stalowa, są szczególnie odpowiednie do transportu mediów stałych, płynnych i gazowych w przemyśle spożywczym, farmaceutycznym i chemicznym.

Dowiedz się więcej o naszym szerokim portfolio produktów!

Do złączy metalowych