MASTERFLEX – Technische Schläuche & Verbindungen

Skontaktuj się z nami

Czy masz ogólne pytania dotyczące organizacji, naszych lokalizacji lub chciałbyś złożyć konkretne zapytanie do Masterflex? A może szukasz konkretnej osoby kontaktowej dla określonego działu? Mamy kilka propozycji do wyboru.

MASTERFLEX – Technische Schläuche & Verbindungen
MASTERFLEX – Technische Schläuche & Verbindungen
Start date
-

IWF - Międzynarodowe Targi Obróbki Drewna 2024

Teaser

IWF - International Woodworking Fair® to największe w Ameryce Północnej targi i konferencja poświęcona technologii obróbki drewna i projektowaniu, a także ważne miejsce dla globalnego przemysłu obróbki drewna.

 

Description

MASTERDUCT będzie wystawiać się w dniach 6-9 sierpnia 2024 r. na targachIWF w Atlancie na stoisku #A10246 zaprezentuje serię węży Master-PUR do użytku w przemyśle drzewnym.

Niezwykle elastyczne węże z serii Master-PUR są na przykład antystatyczne, trudnopalne i mają gładkie wnętrze dla optymalnego przepływu, aby zapobiec zatorom. Seria węży Master PUR jest niezwykle trwała i może wytrzymać nawet najbardziej ścierne media. Ogranicza to problemy związane z konserwacją i przestoje spowodowane pęknięciem lub zużyciem węży.

Gromadzenie się ładunków elektrostatycznych jest szczególnym problemem w przypadku węży transportujących ścierny pył drzewny i wióry oraz tam, gdzie występuje środowisko potencjalnie wybuchowe. W systemie odpylania iskry spowodowane elektrycznością statyczną mogą być katastrofalne w skutkach.

Masterduct specjalizuje się w dostarczaniu lekkich, elastycznych, antystatycznych, odpornych na ścieranie, odpornych na ciepło i wysokiej jakości węży przemysłowych i złączy, które zapewniają rozwiązanie dla niemal każdej potrzeby.

Spotkaj się z Masterduct na IFM. Bezpłatny bilet i możliwość skontaktowania się z nami można znaleźć tutaj.

IWF - Międzynarodowe Targi Obróbki Drewna® to największe w Ameryce Północnej targi i konferencja poświęcona technologii i projektowaniu obróbki drewna oraz główne miejsce docelowe dla globalnego przemysłu obróbki drewna, oferujące najnowsze rozwiązania w zakresie architektonicznej obróbki drewna, stolarki budowlanej, podłóg, produkcji mebli, produktów inżynieryjnych, drzwi, okien, maszyn, narzędzi, metali, tworzyw sztucznych i nie tylko.

Organisator
Max. participants
0
Registrations
0
Free places
0
Price
Free of charge
Link
Top event
Download iCal file Back to listview
Images